elif

Durum: 3 - 3 - 0 - 0 - 02.08.2019 18:23

Puan: 12 -

3 hafta önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

aşk-ı memnu

beşir nihale,bihter behlüle,adnan bihtere,cemile beşire,peyker behlüle,katya beşire,nihat peykere aşık daha sayardımda işin içinden çıkamadım :)

boy uzatmabirçok kişi boyunun kısma olmasından dolayı şikayet etmektedir. peki boyumu nasıl uzatabilirim diye merak ediyorsanız eğer doğru yerdesiniz. sizlere boy uzamasıyla alakalı birçok bilgi vereceğim. öncelikle boy uzaması genetiktir. kızlar erkeklere oranla daha az uzarlar. kızlar ve erkekler ergenliğe girdikten sonra boy uzaması yavaşlar yada tamamen durur. buraya kadar ön bilgi verdikten sonra şimdi boy uzaması için neler yapmanız gerektiğini anlatacağım. bu yöntemler hem ergenliğe girmeyen hemde ergenliğe girenler tarafından yapılırsa boylarında uzama görülecektir. ergenliğe girmeyenler uygularsa onlarda daha çok etki edecektir.
boyunuzun uzaması için öncelikle bağzı hareketleri yapmalısınız.

bunlardan bir tanesi zıplamaktır. günde 15-30dk arası zıplamanız boyunuzun uzamasına yardımcı olacaktır.

boy uzatmak için ikinci yapacağınız hareket asılmaktır. barfiks çubuğuna günde 15-20dk asılı olarak durursanız buda sizin boyunuzu uzatacaktır.

spor yapma imkanınız varsa basketbol,valeybol ve yüzme sporları boyunuzun uzamasını sağlayacaktır.

ayrıca sağlıklı beslenmekte boyunuzu uzatmaya yardımcı olacaktır. balığın sırtındaki siyah yerler,süt boyunuzun uzamasına katkı sağlamaktadır.

bunları yaptığınız takdirde sizde ideal uzun boya sahip olabilirsiniz.

ingillizceyi nasıl 3 ayda öğrenebilirim?

kursa gidince bişey öğrenilmiyor. english time a gitmiştim ben. farklı yaşta insanlar vardır. ister istemez çekiniyordu insan.
en iyisi ingilizce şarkılar dinlemek, yurt dışına gitmek,youtube'tan dersleri dinlemek, bilmediğin kelimeleri deftere not alabilirsin.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 3

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.